Hrady a zámky Polska
Update
Uživatel:

Heslo:

neodhlašovat

Založení účtu
blank
blankCzęstochowa - Wersja polska

Hrad ve městě Częstochowa

  

Legendy
Zmínky
blankCestování (Musíte se přihlásit)blanktlo
Přidej vpis


Tytuł 
2009-04-19  19:05 • xpxexrxlxax
wie ktoś moze w jaki sposób zamawia sie intencje na Jasnej Górze?
Smutne rozczarowanie... 
2007-03-21  01:14 • 
Klasztor na Jasnej Górze jest cudownym miejscem. Posiada swój klimat, zapach przeszłości, wprawia w zachwyt przybywających pielgrzymów. Jest bogatym elementem naszej historii... Niestety, niekompetentność osób odpowiedzialnych za ten obiekt sprawiła, że w większej części kompleksu widzimy szkaradne plastikowe okna, a część odrestaurowanych murów uzupełniono nowoczesnym klinkierem... Kto wydał na to zgode!? ...a może to zupełnie nieważne, a ja się głupio czepiam...
 
2004-08-24  23:46 • Tomek 252
Klaszto na Jasnej Górze jest doskonałym pomnikiem jaki pozostawili nam nasi przodkowie,chwała im za to,kazdy niech spojrzy na niego i pomysli sobie ze sercu jest taka twierdza,która broni sie i będzie sie bronic przed ludźmi i czasem,w murach wyczuwa sie siłe ludzi którzy kiedys przebywali w ich zasięgu,nic fantastycznego po prostu ludzkiego.
 
1999-11-16  06:40 • dariah
Uważam, że jest piękny, osławiony wieczną sławą. Jest w nim coś niezbadanego, niezrozumiałego dla nas ludzi. Utwierdziłam się w tym przekonaniu po przeczytaniu "Potopu". Apropos, gorąco polecam.

Serwis wykorzystuje technologi? cookie w celu uprzyjemnienia u?ytkowania.