Hrady a zámky Polska
Update
Uživatel:

Heslo:

neodhlašovat

Založení účtu
blank
blankŚcinawka Dolna - Wersja polskaŚcinawka Dolna - English version

Hrad ve městě Ścinawka Dolna

 (Ścinawka Dolna • Niedersteine) 

Legendy
Zmínky
blankCestování (Musíte se přihlásit)blanktlo
Přidej vpis


Tytuł 
2008-06-17  03:29 • 
KOCHANI! POMóżMY KUSTOSZOWI PRZE WSPANIAłEMU PANU HENRYKOWI KRYNICKIEMU ODRESTAUROWAć TEN PIęKNY ZABYTEK DOLNEGO śLąSKA. POMAGAJMY A NIE UTRUDNIAJMY!!!!!! ( KOCHANA GMINO)
sprostowanie 
2007-09-03  03:13 • marecki
witam przedstawione zdjęcia renesansowego dworu w ścinawce dolnej przedstawiają tak naprawdę mój dom rodzinny nazywany "zielonym dworem" (z niemiecka grune haus) ten, o którym jest opis znajduje się z drugiej strony wsi w okolicach kościoła. wygląda dość opłakanie, ale można znaleźć ciekawe ujęcia. w pobliżu znajduje się też (znajdował się!) park. jest to w zasadzie kompleks kilku budynków. w razie trudności ze znalezieniem proponuję odwiedzić pobliską szkołę i nauczyciela historii p. jerzego pabiana. miło mi było zobaczyć mój dawny dom, ale warto byłoby zmienić zdjęcia by nie wprowadzać czytelników witryny w błąd co prawda zielony dwór też jest ciekawy, ale to nie o nim wpis ps może warto by było go dodać bo ma też ok.500 lat pozdrawiam mm
 
2006-02-21  18:15 • JANEK
Jest to jeden z najpiękniejszych obiektów na tym terenie. Szkoda że tak zaniedbany.SPĄSORZE ,odezwij się
 
2005-09-19  21:15 • 
A jak wygląda ten Dwór i jaki jest nr w Ścinawce Dolnej aby można zobaczyć.

Serwis wykorzystuje technologi? cookie w celu uprzyjemnienia u?ytkowania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem książek o tematyce zamkowej to zapraszam do przejrzenia biblioteczki wystawionej na sprzedaż. Zebrana kwota zasili cel charytatywny.